SIRNICA 560G LEDO
Najniža danas
3,05 €
5,45 €/kg · u 1 lancu
u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 3,05 €5,45 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 3,05 € (2.10.)
3,05 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850116899428
- Plodine
-
3,05 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 027, 3.10.2026. (ZAGREBACKA 2, CAKOVEC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LEDO SIRNICA 900G LEDOnajniže u Ribolu 7,69 €8,54 €/kg
- LEDO TIJESTO LEDOLETTE SIR SPINAT 800 G LEDO PLUSnajniže u lancu Jadranka 4,89 €6,11 €/kg
- LEDOLE.PEČ./SIR 800gLEDOnajniže u Plodinama 4,99 €6,24 €/kg
- LEDO TIJESTO MINI ROLLS SIR SPINAT 500 G LEDOnajniže u lancu Djelo Vodice 4,49 €8,98 €/kg
- LEDO TIJESTO MINI ROLLS SIR PILETINA 500 G LEDOnajniže u lancu Djelo Vodice 4,49 €8,98 €/kg
- LEDO LEDOLETTE SIR PILEĆA PRSA 800 g LEDOnajniže u Konzumu 5,99 €7,49 €/kg