SLADOLED 6l JAGODA
21,65 €
3,61 €/l · u 5 lanaca
u Tommyju
Prosječna
32,38 € 5 lanaca
Najviša
46,99 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommy 21,65 €3,61 €/l
- Studenac 24,69 €4,12 €/l
- Jadranka 28,29 €4,71 €/l
- Metro 40,30 €6,72 €/l
- Djelo Vodice 46,99 €7,83 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850116819631. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
21,65 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Studenac
-
24,69 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T840, 3.10.2026. (Vukovarska 26, DUBROVNIK)
- Jadranka
-
28,29 € (-2%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Metro
-
40,30 € (+79%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S12, 3.10.2026. (BUJANOVO 10, CAVLE)
- Djelo Vodice
-
46,99 € (+31%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Carte D'or SLA.MALIN&LIM&JAG.CAR.D´OR 1 Lnajniže u Kauflandu 4,19 €4,19 €/l
- INCOM D.O.O. SLADOLED KORNET VAN/JAG 8x120 ml JAMAICAnajniže u Kauflandu 3,99 €4,53 €/l
- TWICE SLADOLED VAN/JAG 1 L TWICEnajniže u Stridonu 2,12 €2,12 €/l
- CARTE D'OR SLADOLED SOFT CRUNCHY JAGODA 750ML CD'ORnajniže u Plodinama 6,99 €9,32 €/l
- LEDO PLUS D.O.O. SLADOLED KONTIKI JAGODA 70 ml LEDOnajniže u Kauflandu 1,29 €18,43 €/l
- UNILEVER ALGIDA SLADOLED CHEEESCAKE JAGODA B&J 465 mlnajniže u Tommyju akcija 4,39 €9,44 €/l