Ledo kroketi od krumpira 1kg
4,29 €
4,29 €/kg · u 5 lanaca
u Kauflandu
Prosječna
4,45 € 5 lanaca
Najviša
4,59 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 4,29 €4,29 €/kg
- Tommy 4,39 €4,39 €/kg
- Djelo Vodice 4,49 €4,49 €/kg
- Plodine 4,49 €4,49 €/kg
- Ribola 4,59 €4,59 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850116684710. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
4,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Tommy
-
4,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10337, 3.10.2026. (CESTA HRVATSKIH BRANITELJA 41A, PREKO)
- Djelo Vodice
-
4,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Plodine
-
4,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 097, 3.10.2026. (CIKOVICI 9B, KASTAV)
- Ribola
-
4,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 006, 3.10.2026. (Kralja Kresimira 1 Kastel Kambelovac)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LEDO KROKETI OD KRUMPIRA 2,5kg LEDOnajniže u Ribolu 5,04 €2,02 €/kg
- LEDO POVRCE KROKETI ZA PECNICU 750 G LEDOnajniže u Konzumu akcija 3,78 €5,04 €/kg
- LEDO KROKETI OD KRUMPIRA 1 kg LEDOnajniže u Stridonu 3,18 €3,18 €/kg
- LEDO, ZAGREB KROKETI OD KRUMPIRA 2.5KG, LEDOnajniže u Trgocentru 10,66 €4,26 €/kg