GRAŠAK-MRKVA 2,5KG
Najniža danas
2,29 €
0,92 €/kg · u 1 lancu
u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenac 2,29 €0,92 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 2,29 € (3.10.)
2,29 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850116101729
- Studenac
-
2,29 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T779, 3.10.2026. (Put Batude 1A, KOMIŽA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LEDO GRAŠAK-MRKVA 400g LEDOnajniže u lancu Djelo Vodice 1,12 €2,80 €/kg
- FROZY GRAŠAK-MRKVA 400g FROZY HORVATnajniže u Trgocentru 1,00 €2,50 €/kg
- FRESCO GRAŠAK MRKVA FRESCO 400g L LEDOnajniže u Stridonu 1,06 €2,65 €/kg
- LEDO PLUS D.O.O. GRAŠAK-MRKVA 2.5kg LEDOnajniže u KTC-u 6,49 €2,60 €/kg
- GRAŠAK-MRKVA 450g LEDOnajniže u Stridonu 1,46 €3,24 €/kg
- BAKINA KUHINJA GRAŠAK-MRKVA 400 g BAKINA KUHINJAnajniže u lancu Stanic akcija 0,79 €1,98 €/kg