VINDINO JABUKA 0,2 l
0,53 €
2,65 €/l · u 3 lanca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
0,56 € 3 lanca
Najviša
0,59 € u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 0,53 €2,65 €/l
- Ribola 0,56 €2,80 €/l
- Stridon 0,59 €2,95 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850108078121. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
0,53 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Ribola
-
0,56 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- Stridon
-
0,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VINDIJA D.O.O. SOK COCTAIL 1L NARANČA-JABUKA VINDInajniže u Stridonu 0,80 €0,80 €/l
- VINDIJA D.O.O. SOK COCKTAIL 2L NARANČA-JABUKA VINDInajniže u Studencu akcija 1,40 €0,70 €/l
- Vindija NEKTAR VINDI DINSNEY JAB.0,2 Lnajniže u Kauflandu 0,59 €
- VINDIJA VINDI SOK VINDI JABUKA KRUSKA 2 Lnajniže u Studencu akcija 1,90 €0,95 €/l
- VINDIJA D.O.O. SOK COCTAIL NARANČA-JABUKA 0,25 L VINDIJAnajniže u Stridonu 0,40 €1,60 €/l
- VINDI CRN.R.-JAB. 1Lnajniže u Stridonu 0,93 €0,93 €/l