Z bregov maslac 125 g
1,79 €
14,32 €/kg · u 15 lanaca
u Studencu
Prosječna
2,17 € 15 lanaca
Najviša
2,49 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 1,79 €14,32 €/kg
- Spar 1,89 €15,12 €/kg
- Kaufland 1,99 €15,92 €/kg
- Plodine 1,99 €15,92 €/kg
- Jadrankaakcija 2,19 €17,52 €/kg
- KTC 2,19 €16,85 €/kg
- Konzum 2,19 €16,85 €/kg
- Ribola 2,19 €17,52 €/kg
- Stanic 2,19 €17,52 €/kg
- Tommy 2,19 €17,52 €/kg
- Vrutak 2,19 €17,52 €/kg
- NTL 2,29 €18,32 €/kg
- Gavranović 2,39 €19,12 €/kg
- Trgovina Krk 2,39 €19,12 €/kg
- Djelo Vodice 2,49 €19,92 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850108060126. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
1,79 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T262, 3.10.2026. (Masarykov put 3C, DUBROVNIK)
- Spar
-
1,89 € (-5%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Kaufland
-
1,99 € (-9%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
1,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Jadranka
-
2,19 €; akcija je počela prije naših zapisa (-13%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
2,19 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ48, 3.10.2026. (ZAGREBACKA 48 VRBOVEC)
- Konzum
-
2,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Ribola
-
2,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Stanic
-
2,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 7308, 3.10.2026. (LABIN 2)
- Tommy
-
2,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
2,19 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 600, 3.10.2026. (bulvanova20)
- NTL
-
2,29 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 31020, 3.10.2026. (Podravska 11, VARAZDIN)
- Gavranović
-
2,39 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 473, 3.10.2026. (Nova cesta 2 KRAPINSKE, TOPLICE)
- Trgovina Krk
-
2,39 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111210, 3.10.2026. (I.G. Kovacica 83, PUNAT)
- Djelo Vodice
-
2,49 € (+4%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Druge veličine
- VINDIJA D.O.O. MASLAC 250 g VINDIJAnajniže u KTC-u 2,49 €9,96 €/kg
- Z Bregov MASLAC ´Z BREGOV 15 gnajniže u Stridonu 0,25 €16,67 €/kg
- Z BREGOV MASLAC 10 g VINDIJAnajniže u lancu Vrutak 0,36 €36,00 €/kg
- Z'BRREGOV MASLAC 'Z BREGOV 250 g VINDIJAnajniže u Stridonu 2,99 €11,96 €/kg
- 'z bregov Mlij. pr. nap. čoko-kiki.najniže u Lidlu 1,99 €3,98 €/l