Vilikis Jogurt grčki tip 900 g
3,19 €
3,54 €/kg · u 16 lanaca
u Plodinama
Prosječna
3,83 € 16 lanaca
Najviša
4,59 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 3,19 € je ispod 30-dnevnog minimuma (3,99 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodineakcija 3,19 €3,54 €/kg
- Kauflandakcija 3,19 €3,54 €/kg
- Studenacakcija 3,29 €3,66 €/kg
- Djelo Vodice 3,39 €3,77 €/kg
- Stridon 3,39 €3,77 €/kg
- NTL 3,49 €3,88 €/kg
- Jadrankaakcija 3,99 €4,43 €/kg
- KTC 3,99 €4,43 €/kg
- Konzum 3,99 €4,43 €/kg
- Ribola 3,99 €4,43 €/kg
- Spar 3,99 €4,43 €/kg
- Tommy 3,99 €4,43 €/kg
- Bosoakcija 4,00 €4,44 €/kg
- Trgocentar 4,19 €4,66 €/kg
- Gavranović 4,55 €5,06 €/kg
- Trgovina Krk 4,59 €5,10 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850108039184. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
3,19 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (3,99 €, 29.9.)
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Kaufland
-
3,19 €; akcija je počela prije naših zapisa (-16%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Studenac
-
3,29 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Djelo Vodice
-
3,39 € (-15%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Stridon
-
3,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- NTL
-
3,49 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Jadranka
-
3,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
3,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
3,99 € (+5%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Ribola
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
3,99 € (+5%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87004, 3.10.2026. (zadar ulica akcije maslenica 1)
- Tommy
-
3,99 € (+5%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Boso
-
4,00 €; akcija je počela prije naših zapisa (-2%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2410, 3.10.2026. (ŠKOLSKA 39, Vinkovci)
- Trgocentar
-
4,19 € (-4%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P100, 3.10.2026. (VRANKOVEC SV KRIZ ZACRETJE)
- Gavranović
-
4,55 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- Trgovina Krk
-
4,59 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VINDIJA D.O.O. JOGURT VILIKIS PROTEIN GRČKI TIP JOGURTA 150 g VINDIJAnajniže u KTC-u 1,09 €7,27 €/kg
- VINDIJA D.O.O. JOGURT VILIKIS GRČKI TIP JOGURTA 150 g MIX VINDIJAnajniže u Stridonu 0,85 €5,67 €/kg
- VINDIJA D.O.O. JOGURT VILIKIS GRČKI TIP JOGURTA NATUR 150 g VINDIJAnajniže u Stridonu 0,85 €5,67 €/kg