JOGURT VOĆ.JAG. 200 ml VINDINO
0,89 €
4,45 €/l · u 6 lanaca
u Tommyju
Prosječna
0,96 € 6 lanaca
Najviša
1,09 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommy 0,89 €4,45 €/l
- KTC 0,92 €4,60 €/l
- Plodine 0,92 €4,60 €/kg
- Studenac 0,95 €4,75 €/l
- Trgovina Krk 0,99 €4,95 €/l
- Trgocentar 1,09 €5,45 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850108037463. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
0,89 € (-6%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- KTC
-
0,92 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ48, 3.10.2026. (ZAGREBACKA 48 VRBOVEC)
- Plodine
-
0,92 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 005, 3.10.2026. (BIOGRADSKA 68, ZADAR)
- Studenac
-
0,95 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
- Trgovina Krk
-
0,99 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111210, 3.10.2026. (I.G. Kovacica 83, PUNAT)
- Trgocentar
-
1,09 € (+3%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- JOGURT TEKUĆI VOĆNI VINDINO 200 mlnajniže u Ribolu 0,53 €2,65 €/l
- Z BREGOV JOGURT VOĆNI 150 g JAGODA Z BREGOVnajniže u Stridonu 0,49 €3,27 €/kg
- VINDIJA D.O.O. JOGURT VOĆNI JAGODA ŠUMSKO VOĆE Z BREGOV 150 g VINDIJAnajniže u lancu Djelo Vodice 0,45 €3,00 €/kg
- Freska JOG.VOĆNI Z´BREG.JAG/VAN 330 gnajniže u Studencu akcija 1,09 €3,30 €/kg