ORNEL 900 ml BABY&SENS.
Najniža danas
1,46 €
1,62 €/l · u 2 lanca
u Ribolu
Prosječna
1,73 € 2 lanca
Najviša
1,99 € u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 1,46 €1,62 €/l
- Stridon 1,99 €2,21 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 1,46 € (3.10.)
1,46 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850105168979. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
1,46 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 017, 3.10.2026. (Sv.Lovre 45 Stobrec)
- Stridon
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.09, 3.10.2026. (Trg S.Radića 14, Virje)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ORNEL OMEKŠIVAČ 800 ml ORNEL BABY &najniže u Kauflandu 1,09 €1,36 €/l
- ORNEL ORNEL BABY&SENSITIVE 2.4 L (4) SAPONIAnajniže u Tommyju akcija 1,39 €0,58 €/l
- ORNEL OMEKŠIVAČ 2,4 L ORNEL BABY&SEN. ALOEnajniže u Stridonu 4,18 €1,74 €/l
- ORNEL OM ORNEL BABY&SENS ALOE 1.6Lnajniže u KTC-u 2,99 €1,87 €/l
- ORNEL ORNEL 800 ml BABY&SENSITIVEnajniže u Ribolu akcija 1,89 €2,36 €/l
- ORNEL OMEKŠIVAČ 1,8 L ORNEL BABY SENnajniže u Tommyju 5,29 €2,94 €/l