Lino kašica jabuka 130 g
0,85 €
6,54 €/kg · u 6 lanaca
u Stridonu
Prosječna
1,07 € 6 lanaca
Najviša
1,23 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 0,85 €6,54 €/kg
- Tommy 1,05 €8,08 €/kg
- KTC 1,09 €8,38 €/kg
- Kaufland 1,09 €8,38 €/kg
- Ribola 1,09 €8,38 €/kg
- Djelo Vodice 1,23 €9,46 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104280085. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
0,85 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Tommy
-
1,05 € (-4%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10327, 3.10.2026. (ULICA DR FRANJE TUĐMANA 18, STARIGRAD PAKLENICA)
- KTC
-
1,09 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Kaufland
-
1,09 € (+17%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 2230, 3.10.2026. (Ljudevita Posavskog 51 Velika Gorica)
- Ribola
-
1,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- Djelo Vodice
-
1,23 € (+3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LINO KAŠ LINO JAB ŠLJIVA 190Gnajniže u Plodinama 0,99 €5,21 €/kg
- LINO KAŠ LINO JABUKA KRUŠKA 190 gnajniže u Studencu akcija 0,50 €2,63 €/kg
- LINO KASICA JABUKA BANANA 190 G LINOnajniže u Stridonu 1,11 €5,84 €/kg
- LINO KAŠ LINO JAB KEKS 190Gnajniže u Plodinama 0,99 €5,21 €/kg
- LINO KASICA JAB/SLJIV/GRIS 190 G LINOnajniže u Stridonu 1,26 €6,63 €/kg
- Lino KAŠICA LINO MAR.BRE.JAB.190 gnajniže u lancu Jadranka 1,49 €7,84 €/kg