DŽEM JAGODA 20 g PODRAVKA
0,19 €
9,50 €/kg · u 6 lanaca
u Metrou
Prosječna
0,27 € 6 lanaca
Najviša
0,32 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 0,19 €9,50 €/kg
- KTC 0,25 €12,50 €/kg
- Tommy 0,29 €14,50 €/kg
- Trgocentar 0,29 €14,50 €/kg
- Djelo Vodice 0,30 €15,00 €/kg
- NTL 0,32 €16,00 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104264597. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
0,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- KTC
-
0,25 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ90, 3.10.2026. (II SAVSKI ODVOJAK 1 DUGO SELO)
- Tommy
-
0,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10160, 3.10.2026. (VUKOVARSKA 36, DUBROVNIK)
- Trgocentar
-
0,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
- Djelo Vodice
-
0,30 € (+3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- NTL
-
0,32 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA DŽEM VIŠ KUPIN JAG SQUEEZE 330 g PODRnajniže u Studencu akcija 1,90 €
- PODRAVKA DŽEM JAGODA SQUEEZE 330 g PODRAVKAnajniže u Studencu akcija 1,00 €3,03 €/kg
- PODRAVKA DŽEM BRUSN/JAGO 100% VOĆE 220g PODRnajniže u Stridonu 3,18 €14,45 €/kg
- PODRAVKA DŽEM EXTRA JAGODA 320g PODRAVKAnajniže u Studencu akcija 2,89 €9,03 €/kg
- PODRAVKA DŽEM EX. JAGODA 580 g PODRnajniže u Konzumu 3,00 €5,17 €/kg
- PODRAVKA 1KG PODRAVKA DŽEM VIŠ-KUP-JAGnajniže u Metrou 5,63 €5,63 €/kg