RAJČICA PELATI 2,49 kg PODRAVK
5,61 €
2,25 €/kg · u 4 lanca
u Metrou
Prosječna
7,81 € 4 lanca
Najviša
10,78 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 5,61 €2,25 €/kg
- KTC 6,85 €2,75 €/kg
- Tommy 7,99 €3,21 €/kg
- Trgocentar 10,78 €4,33 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104073717. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
5,61 € (-22%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- KTC
-
6,85 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ90, 3.10.2026. (II SAVSKI ODVOJAK 1 DUGO SELO)
- Tommy
-
7,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10304, 3.10.2026. (PUT BOKANJCA 37, ZADAR)
- Trgocentar
-
10,78 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P100, 3.10.2026. (VRANKOVEC SV KRIZ ZACRETJE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA d.d. RAJČICA PELAT 400g LIM.PODR-OCIJEĐ.MASA 240gnajniže u Stridonu 1,25 €5,21 €/kg
- Podravka RAJČICA PELAT PODRAVKA 800 gnajniže u Studencu akcija 1,50 €0,72 €/kg
- PODRAVKA RAJČICA PODR 800G PELAT -12/1-najniže u lancu Vrutak 3,36 €4,20 €/kg
- PODRAVKA RAJČICA PODR 2490G PELAT -6/1- LIMENKAnajniže u lancu Vrutak 8,29 €3,33 €/kg
- PODRAVKA KONZERVIRANO RAJCICA PELAT 400 G BIO PODRAVKAnajniže u Tommyju akcija 1,19 €2,97 €/kg
- PODRAVKA 2,49KG PODRAVKA PELAT RAJČ LIMnajniže u Metrou 35,93 €2,40 €/kg