Panirani Pileći medaljoni smrz. 900 g
7,14 €
7,93 €/kg · u 4 lanca
u Metrou
Prosječna
7,96 € 4 lanca
Najviša
8,70 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 7,14 €7,93 €/kg
- KTC 7,99 €8,88 €/kg
- Kaufland 7,99 €8,88 €/kg
- Boso 8,70 €9,67 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03838977020748. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
7,14 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- KTC
-
7,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
7,99 € (+5%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Boso
-
8,70 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VINDIJA D.O.O. MEDALJONI PILEĆI PANIRANI SM 660 g CEKINnajniže u Stridonu 5,99 €9,08 €/kg
- CEKIN PILEĆI MEDALJONI PAN.440 gnajniže u Stridonu 4,78 €10,86 €/kg
- PANIRANI PILEĆI MEDALJONI 1KG SMRZNUTInajniže u lancu Trgovina Krk 13,29 €13,29 €/kg
- VINDIJA CEKIN SMRZNUTO PILECI MEDALJONI SA SIROM 660 G SMRZNUTO VINDIJAnajniže u Kauflandu 5,79 €8,77 €/kg
- PERUTNINA MEDJIMURSKO PILE SMRZNUTI PILECI MEDALJONI SA SIROM 500 G PERUTNINAnajniže u Studencu 3,99 €7,98 €/kg
- PERUTNINA MEDJIMURSKO PILE PILECI MEDALJONI SMRZNUTI 400 G PERUTNINAnajniže u Kauflandu 4,25 €10,62 €/kg