MLIJEKO ZA TIJ. 250 ml AFRODIT
Najniža danas
4,79 €
19,16 €/l · u 2 lanca
u Tommyju
Prosječna
5,19 € 2 lanca
Najviša
5,59 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommy 4,79 €19,16 €/l
- Plodine 5,59 €22,36 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 4,79 € (2.10.)
4,79 €
27.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03831070651031. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
4,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10183, 3.10.2026. (LEOPOLDA MANDIĆA 18, DUGOPOLJE)
- Plodine
-
5,59 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 055, 3.10.2026. (MIJE HALEUSA 1, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AFRODITA ŠAMPON 950 ml AFRODITA KOKOSnajniže u Studencu akcija 3,49 €3,67 €/l
- AFRODITA MLIJEKO ZA TIJ. 250 ml AFR. RGnajniže u Tommyju 5,19 €20,76 €/l
- AFRODITA AFRODITA JOJOBA OIL MLIJ. 250 MLnajniže u Kauflandu 5,99 €23,96 €/l
- AFRODITA PP AFRODITA BODY CARE GRAPESnajniže u Plodinama 5,39 €
- AFRODITA AFR.PP.B.C.JAJOBAnajniže u Plodinama 5,35 €
- Afrodita Afrodita mlijeko za tijelo badem 250mlnajniže u Kauflandu 5,99 €23,96 €/l