PILEĆA JETRA SA SRCEM 500g
Najniža danas
1,89 €
3,78 €/kg · u 1 lancu
u Eurospinu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Eurospin 1,89 €3,78 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 6 dana naših zapisa: 1,89 € (3.10.)
1,89 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03831006621756. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Eurospin
-
1,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Eurospin, trgovina 310002, 3.10.2026. (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MEĐIMURSKO PILE MEĐ PILE PIL JETRA SA SRCEM 400 gnajniže u Konzumu 1,69 €4,22 €/kg
- CEKIN JETRA SA SRCEM PILEĆA 500g SVJ VINDnajniže u Sparu akcija 1,79 €3,58 €/kg
- VINDIJA D.O.O. JETRA SA SRCEM PILEĆA 500 g SMRZNUTA CEKINnajniže u Stridonu 1,59 €3,18 €/kg
- K PLUS PILEĆA JETRA SA SRCEM K PLUSnajniže u Konzumu 3,59 €3,59 €/kg
- S-BUDGET PILEĆA JETRA SA SRCEM S BUDGETnajniže u Sparu 2,79 €2,79 €/kg
- S-BUDGET PILEĆA JETRA SA SRCEM 400 gnajniže u Sparu 1,39 €3,47 €/kg