KRAFT POSUDA ZA SALATU 1300ML 5/1
Najniža danas
2,69 €
2,07 €/l · u 1 lancu
u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 2,69 €2,07 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 2,69 € (2.10.)
2,69 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03830072192962
- Plodine
-
2,69 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ADRIATIKA 50/1 KRAFT POS ZA SALAT 900MLnajniže u Metrou 8,11 €16,90 €/kg
- PLASTIČNI PROIZVODI NEP. POSUDA ZA SALATU 1,0 l KRAFT 50/1najniže u lancu Stanic 7,99 €7,99 €/l
- POSUDA ZA SALATU 750ML 50/1 KRAFTnajniže u lancu Jadranka 13,19 €17,59 €/l
- POSUDA ZA SALATU 500ML 50/1 KRAFTnajniže u lancu Jadranka 10,99 €21,98 €/l
- POSUDA ZA SALATU 1300ML 50/1 KRAFTnajniže u lancu Jadranka 20,99 €16,15 €/l
- PLASTIČNI PROIZVODI PREMIUM KRAFT POSUDA ZA SALATU OKRUGLA 25OZ 0,75 l 50/1najniže u lancu Stanic 7,99 €10,65 €/l