PEČ. HAMBI PECIVO 100 g
Najniža danas
0,89 €
8,90 €/kg · u 1 lancu
u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenac 0,89 €8,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 0,89 € (3.10.)
0,89 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 01326577777770
- Studenac
-
0,89 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PECIVO HAMBI 120 gnajniže u Sparu 0,59 €4,92 €/kg
- QUICKBURY 300G QUICKBURY PEC.HAMB.SEZAMnajniže u Metrou 15,54 €6,47 €/kg
- MLINAR HAMB.PECIVO 100 gnajniže u Ribolu 0,65 €6,50 €/kg
- ROBERTO PECIVO MAXI HAMB.SA SEZ 300 G ROBERTOnajniže u Ribolu 2,09 €6,97 €/kg
- SPAR PECIVO HAMBI SPAR 340 gnajniže u Sparu 2,39 €7,03 €/kg
- MLINAR HAMBI PECIVO 100 g MLINARnajniže u Ribolu 0,59 €5,90 €/kg