Palenta u Tommyju
Na dan 3.10.2026. najniža cijena koju smo našli u Tommyju: 0,79 € (1,58 €/kg). Najniža cijena koju smo našli u svim lancima: 0,49 € (1,23 €/kg) u lancu Bure.
Ažurirano 3.10.2026. iz objavljenih cjenika; cijene bez kartice vjernosti.
Najniža cijena koju smo našli
0,79 €
1,58 €/kg
u Tommyju
Proizvodi
- PALENTA 500 g T!0,79 € · 1,58 €/kg
- PALENTA 500 g COOP0,99 € · 1,98 €/kg
- PALENTA ŽUTA 500 g IZIDOR1,25 € · 2,50 €/kg
- PALENTA INSTANT 450 g ZLATO PO1,29 € · 2,87 €/kg
- PALENTA B.G. 500g LA GRANDE RU1,45 € · 2,90 €/kg
- PALENTA BIJELA 500 g IZIDOR1,49 € · 2,98 €/kg
- PALENTA INST.450 g VR.FRANC1,39 € · 3,09 €/kg
Drugi lanci
- Trgovina Krk0,80 € · 1,60 €/kg
- Ribola0,70 € · 1,75 €/kg
- Eurospin0,89 € · 1,78 €/kg
- Lidl0,89 € · 1,78 €/kg
- NTL0,89 € · 1,78 €/kg
- Plodine0,89 € · 1,78 €/kg
- Kaufland0,85 € · 1,89 €/kg
- Konzum0,85 € · 1,89 €/kg
- Spar0,85 € · 1,89 €/kg
- Studenac0,85 € · 1,89 €/kg
- Gavranović0,95 € · 1,90 €/kg
- Stanic0,95 € · 1,90 €/kg
- Stridon0,86 € · 1,91 €/kg
Kako uspoređujemo
Što uspoređujemo: palenta, 400 do 500 g.
Trgovine lanca Tommy čije smo cjenike pročitali: 87.
Cijene niže od polovice srednje najniže cijene po lancima izostavljamo: u datotekama su to većinom pogreške.
Najmanje trgovina za stranicu lanca: 10.
Jedno objašnjenje iznad napisala je umjetna inteligencija; cijene su iz cjenika.