Ajvar u Stridonu
Na dan 3.10.2026. najniža cijena koju smo našli u Stridonu: 1,36 € (2,00 €/kg). To je najniža cijena koju smo našli u svim lancima.
Ažurirano 3.10.2026. iz objavljenih cjenika; cijene bez kartice vjernosti.
Najniža cijena koju smo našli
1,36 €
2,00 €/kg
u Stridonu
Proizvodi
- AJVAR BLAGI 680 G (12) PEKABESKO1,36 € · 2,00 €/kg
- AJVAR LJUTI 680 G (12) PEKABESKO1,36 € · 2,00 €/kg
- AJVAR BLAGI 690 g PODRAVKA (12)2,60 € · 3,77 €/kg
- AJVAR LJUTI 690 g PODRAVKA (12)2,60 € · 3,77 €/kg
- AJVAR RIAL BLAGI 680 g (12)2,57 € · 3,78 €/kg
- AJVAR BLAGI 690G VITAMINKA (6)3,29 € · 4,77 €/kg
- AJVAR BLAGO UPRŽENI DELIKATES 690 g (8)3,32 € · 4,81 €/kg
- AJVAR LJUTI 690 VITAMINKA (6)3,49 € · 5,06 €/kg
Drugi lanci
- Konzum2,00 € · 2,86 €/kg
- KTC2,19 € · 3,22 €/kg
- Tommy2,29 € · 3,37 €/kg
- Kaufland2,35 € · 3,46 €/kg
- Spar2,35 € · 3,46 €/kg
- Eurospin2,39 € · 3,46 €/kg
- Lidl2,39 € · 3,46 €/kg
- NTL2,49 € · 3,66 €/kg
- Stanic2,59 € · 3,81 €/kg
- Ribola2,65 € · 3,90 €/kg
- Studenac2,65 € · 3,90 €/kg
- Plodine2,69 € · 3,90 €/kg
- Boso2,67 € · 3,93 €/kg
- Gavranović2,67 € · 3,93 €/kg
- Trgovina Krk2,67 € · 3,93 €/kg
Kako uspoređujemo
Što uspoređujemo: ajvar, 650 do 720 g.
Trgovine lanca Stridon čije smo cjenike pročitali: 40.
Cijene niže od polovice srednje najniže cijene po lancima izostavljamo: u datotekama su to većinom pogreške.
Najmanje trgovina za stranicu lanca: 10.
Jedno objašnjenje iznad napisala je umjetna inteligencija; cijene su iz cjenika.