Povrće
357 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- HIPP KAŠICA BIO ML.POVRĆE 190 g HIPnajniže u Ribolu 1,59 €8,37 €/kg
- HLAD ZAMRZ HLAD 400 g CARSKO POVRĆEnajniže u Bosi 1,89 €4,72 €/kg
- HORTEX POVRCE S RIZOM I GLJIVAMA 400 G HORTEXnajniže u Plodinama 1,79 €4,47 €/kg
- HORTEX POVRCE ZA TAVU GRCKI NACIN 400 G HORTEXnajniže u Plodinama 2,29 €5,72 €/kg
- HORTEX POVRCE ZA TAVU NA SPANJOLSKI NACIN 400 G HORTEXnajniže u Plodinama 1,79 €4,47 €/kg
- HORTEX POVRCE ZA TAVU S ORIJENTALNIM ZACINIMA 400 G HORTEXnajniže u Plodinama 1,79 €4,47 €/kg
- Hipp Hipp Dječja hrana povr.leća,riža190g BIOnajniže u Kauflandu 1,99 €10,47 €/kg
- Hipp KAŠICA HIPP TELE.POVRĆE 190 gnajniže u Sparu 2,04 €10,74 €/kg
- IGLOTEX ZAMRZ WOT 450 g POVR.S GLJIVAMAnajniže u Bosi 1,59 €3,53 €/kg
- IL MEDITERRANEO A TAVOLA MIX GRILL POVRCE 450 G IL MEDITERRANEO A TAVOLAnajniže u Plodinama 2,09 €4,64 €/kg
- IL MEDITERRANEO A TAVOLA MIX PECENO POVRCE 450 G ILL MEDITERRANO A TAVOLAnajniže u Plodinama 2,09 €4,64 €/kg
- INDOMIE INSTANT JUHA POVRCE 75 G INDOMIEnajniže u Konzumu 0,59 €7,87 €/kg
- ITAL FOOD (MARETTI) BRUSCHETTE MIJESANO POVRCE 140 G MARETTInajniže u Lidlu 1,35 €9,00 €/kg
- JAMAR POVRĆE JAMAR 380 g MIX MEXICANnajniže u Bosi 1,89 €4,97 €/kg
- JE.U ČAŠI SAIKEBON POVRĆE 93 gnajniže u Sparu 2,29 €24,62 €/kg
- JUHA OD GRAHA I MAH.620 gnajniže u Sparu akcija 2,29 €3,69 €/kg
- K PLUS MLIJ NAM S POVRĆEM K PLUS 70gnajniže u Konzumu 0,49 €7,00 €/kg
- K- Classic KLC.Dodat.jelima.s.povrćem. PET 1kgnajniže u Kauflandu 2,49 €2,49 €/kg
- K- Classic KLC.Povrće za juhu 1000gnajniže u Kauflandu 2,39 €2,39 €/kg
- K- Classic KLC.Povrće za juhu 450gnajniže u Kauflandu 1,29 €2,87 €/kg