Povrće
996 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- NEKTAR PIVO NEKTAR 0.50 ( 20) 5% alc povnajniže u Stridonu 0,79 €1,58 €/l
- SARAJEVSKO PIVO PIVO SARAJEVSKO PREMIUM 4,9% 0,5L (20) POVnajniže u Stridonu 0,79 €1,58 €/l
- SARAJEVSKO PIVO PIVO SARAJEVSKO SVIJETLO 4,9% 0,5L (20) POV.najniže u Stridonu 0,79 €1,58 €/l
- K-Classic KLC.sp govedina povrće 1,5kgnajniže u Kauflandu 2,39 €1,59 €/kg
- PET ZONE HRANA ZA MACKE PET ZONE PIL/POV 2 KGnajniže u Plodinama 3,19 €1,59 €/kg
- JELEN PIVO JELEN 0.5 POV. 4.6% (20)najniže u Stridonu 0,80 €1,60 €/l
- NESTLE PURINA DARLING PAS PIL/POV 500 Gnajniže u Stridonu 0,82 €1,64 €/kg
- BUDDY BUDDY SP GOVEDINA POVRĆE 3KGnajniže u Konzumu 4,99 €1,66 €/kg
- POVRĆE ZA JUHU 2,5KG FLANDER BESTnajniže u lancu Jadranka 4,19 €1,68 €/kg
- DESPAR JUŠNI TEMELJ.DESPAR POVRĆE 1 Lnajniže u Sparu 1,69 €1,69 €/l
- CARSKO POVRĆE 2,5kg LEDOnajniže u Ribolu 4,27 €1,71 €/kg
- Šafram Šafram Dodatak jelima Moj Začin XXL 1kgnajniže u Stridonu 1,72 €1,72 €/kg
- NO BRAND KROKETI ZA MAČKE TUNA I POVRĆE 2kgnajniže u Eurospinu 3,45 €1,73 €/kg
- PETQM PETQM DEH. CAT BASIC ADULT PERAD/POVR 10 kg FIBISnajniže u Stridonu 17,25 €1,73 €/kg
- SARAJEVSKO PIVO PIVO SARAJEVSKO SVIJETLO 4,9% 0,33L (20) POVnajniže u Stridonu 0,59 €1,79 €/l
- GARDEN GOOD CARSKO POVRĆE GARDEN GOOD 1kgnajniže u Konzumu akcija 1,79 €1,79 €/kg
- SM. POVRTNI PROIZVODI B.K. MIX POVRĆA ZA FRANCUSKU SALATU 1 kgnajniže u lancu Stanic 1,79 €1,79 €/kg
- KARLOVAČKO PIVO KARLOVAČKO RADLER GREJP 0.5L PBnajniže u Kauflandu 0,90 €1,80 €/l
- KARLOVAČKO PIVO PIVO KARLOVAČKO RADLER CRNI LIMUN 0.50 (20) POVnajniže u Stridonu 0,90 €1,80 €/l
- LEDO FRESCO CARSKO POVRĆE 2.5KG LEDOnajniže u Stridonu 4,51 €1,80 €/kg