Mlijeko
518 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- DORINA ČOKOL DORIN 160 g MLIJEKO USKRSnajniže u Bosi 1,99 €12,44 €/kg
- DORINA ČOKOL DORINA MLIJEČNA 80gnajniže u Plodinama 0,99 €12,38 €/kg
- DORINA ČOKOLADA MLIJEKO 160 g DORINAnajniže u Studencu akcija 0,79 €4,94 €/kg
- DR.OETKER RIZA NA MLIJEKU VANILIJA 125 Gnajniže u Kauflandu 2,29 €18,32 €/kg
- DUKAT - STAY STRONG KOLAGEN PROTEIN DRINK COKOLADA 0,5L STAY STRONGnajniže u Dukatu 1,89 €3,78 €/l
- DUKAT - STAY STRONG PROTEIN KOLAGEN PROTEIN DRINK JAGODA 0,5 L STAY STRONGnajniže u Dukatu 1,89 €3,78 €/l
- DUKAT 0,5L DUKAT ČOKOLADNO MLIJEKOnajniže u Metrou 17,70 €2,95 €/l
- DUKAT 1L DUKAT ML. ZA KAVU 3,8% BOCAnajniže u Dukatu 1,09 €1,09 €/l
- DUKAT 1L DUKAT TRAJNO MLIJEKO 2,8%najniže u Dukatu 0,78 €0,78 €/l
- DUKAT ACIDOFIL 180 g DUKATnajniže u Dukatu 0,49 €2,72 €/kg
- DUKAT D.D. MLIJEKO LAKU NOĆ 1 L DUKATnajniže u Plodinama 2,29 €2,29 €/l
- DUKAT D.D. MLIJEKO ČOKOLADNO JUNIOR 0,2 l DUKATnajniže u Dukatu 0,69 €3,45 €/l
- DUKAT DUKAT JUNIOR MLIJEKO CLASSIC 0.2Lnajniže u Dukatu 0,49 €2,45 €/l
- DUKAT DUKAT JUNIOR MLIJEKO ČOKOLADA 0.2Lnajniže u Dukatu 0,69 €3,45 €/l
- DUKAT DUKAT LAGANO JUTRO MLIJEKO 0.5L 1.5%BOCAnajniže u Dukatu 1,09 €2,18 €/l
- DUKAT DUKAT LAGANO JUTRO MLIJEKO 1L 0% EDGEnajniže u Dukatu 1,49 €1,49 €/l
- DUKAT DUKAT LAGANO JUTRO MLIJEKO 1L 1.5% EDGEnajniže u Dukatu 1,49 €1,49 €/l
- DUKAT DUKAT LAGANO JUTRO MLIJEKO 1L 3.8% EDGEnajniže u Dukatu 1,49 €1,49 €/l
- DUKAT DUKAT LAGANO JUTRO ČOKO MLIJEKO 0.5Lnajniže u Dukatu 0,90 €1,80 €/l
- DUKAT DUKAT PROTEIN MLIJEKO VANILIJA 0.5Lnajniže u Dukatu 1,79 €3,58 €/l