Voće
561 proizvod
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- BOSO VOĆE SUNCOKRET SJEME 300 gnajniže u Bosi akcija 1,59 €5,30 €/kg
- BOSO VOĆE TIKVICE ZELENE II KLnajniže u Bosi 1,19 €1,19 €/kg
- BOSO VOĆE ĐUMBIR II KLnajniže u Bosi 3,49 €3,49 €/kg
- BOSO VOĆE ŠIPAK II KLnajniže u Bosi akcija 2,59 €2,59 €/kg
- BOSO VOĆE ŠLJIVA SVJEŽA II KLnajniže u Bosi 1,69 €1,69 €/kg
- BOSO VOĆE ŠPINAT 400 g II KL HRnajniže u Bosi 2,39 €5,98 €/kg
- Bebivita KAŠ.BEB.JAB.KRU.Š.VOĆE 4X90 gnajniže u Plodinama 3,99 €11,08 €/kg
- Bebivita VOĆ.ZABAVA BEBI.VR.VOĆE 90 gnajniže u Plodinama 0,99 €11,00 €/kg
- Bobičasto voće mix Bobičasto voće mix 150gnajniže u Kauflandu 2,99 €19,93 €/kg
- Bonne Maman DŽEM BON.MAMAN ŠUM.VOĆE 370 gnajniže u Plodinama 4,55 €12,30 €/kg
- CARTE D'OR CARTE D'OR SUMSKO VOCE 825 ML ALGIDAnajniže u Plodinama 6,30 €7,64 €/l
- COOP ITALIAN FOOD SOCIETA´PER AZION BIO DŽEM BOB.VOĆE 330 g COOPnajniže u Tommyju 4,49 €13,61 €/kg
- COOP ITALIAN FOOD SOCIETA´PER AZION PANETTONE SA ZASLAĐEN VOĆEM 1 kg COOPnajniže u Tommyju 13,99 €13,99 €/kg
- CRVENA PITAHAYA - ZMAJEVO VOCEnajniže u Plodinama 4,49 €
- Carandini OCAT BALS.KREMA Š.VOĆE 250 mlnajniže u Plodinama 5,65 €22,60 €/l
- Cheese cake šumsko voće 150 gnajniže u Sparu 1,39 €9,27 €/kg
- DARBO NAMAZ VOĆ JAGODA 220g DARBOnajniže u Plodinama 3,19 €14,50 €/kg
- DARBO NAMAZ VOĆ ŠUM VOĆE 220g DARBOnajniže u Tommyju 3,79 €17,23 €/kg
- DEL MONTE KOMPOT VOĆNI MIX 250g DEL MONTEnajniže u Plodinama 2,15 €
- DELI DELI GUMICA VOCEnajniže u Plodinama 0,89 €