Voće
1.349 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- # Vindija voćni jog.šum.voće 2,4% mm 150 gnajniže u Kauflandu 0,37 €2,47 €/kg
- - Višekratna mrežica za voće i povrćenajniže u Lidlu 0,89 €
- - Višekratna mrežica za voće i povrćenajniže u Lidlu 0,89 €
- 1100G BIO OPG BBJ VOĆ.NA.MARELnajniže u Metrou 12,28 €11,16 €/kg
- 1150G OPG BBJ VOĆ.PRELJ.HASKAP-JAB EKOnajniže u Metrou 20,61 €17,92 €/kg
- 1150G OPG BBJ VOĆ.PRELJ.JAGODA EKOnajniže u Metrou 20,61 €17,92 €/kg
- 50/1PP OVALNA POSUDA 500MLnajniže u Metrou 3,74 €5,23 €/kg
- ABACO D.O.O. NOŽ ZA VOĆEnajniže u NTL-u 1,08 €
- ABACO D.O.O. PODLOŽAK VOĆEnajniže u NTL-u 1,45 €
- ACTIMEL JOGURT ACTIMEL VOĆNI 4X100gnajniže u Lidlu 1,59 €3,98 €/kg
- ACTIVE ZONE KUGLICE VOĆ ŠLJI BUN ACTIVE ZONE 144 gnajniže u Konzumu 2,79 €19,93 €/kg
- ACTIVE ZONE KUGLICE VOĆ ŠLJI DAT ACTIVE ZONE 144 gnajniže u Konzumu 2,79 €19,93 €/kg
- ACTIVE ZONE KUGLICE VOĆ ŠLJI MAR ACTIVE ZONE 144 gnajniže u Konzumu 2,79 €19,93 €/kg
- AG FRIGO ŠUMSKO VOĆE 400 g AGnajniže u Tommyju 4,49 €11,22 €/kg
- AGRISTAR CAJ SUMSKO VOCE XXL 40X2 G AGRISTARnajniže u Kauflandu 3,19 €39,88 €/kg
- AGRISTAR DOO ČAJ FILTER 20/1 ŠUMSKO VOĆEnajniže u KTC-u 2,35 €39,17 €/kg
- AGRISTAR ČAJ ŠUMSKO VOĆE 60g AGRISTARnajniže u Konzumu 2,39 €39,83 €/kg
- AHMAD CAJ SUMSKO VOCE 20X2 G AHMADnajniže u lancu Jadranka 2,65 €66,25 €/kg
- AJAX DISTRIBUCIJA D.O.O. BOMBON JUICY DROP DIPPERZ 96 gnajniže u Tommyju 3,99 €41,56 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O. KAŠICA TEK.IMMUNITY 180 g FRUTnajniže u KTC-u 1,69 €9,39 €/kg