Voće
561 proizvod
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- BOSO VOĆE POVRĆE ZA JUHU 500 g II KLnajniže u Bosi 1,79 €3,58 €/kg
- NATURA SLANUTAK 500 G MARJAN VOCE PVCnajniže u lancu Gavranović 1,79 €3,58 €/kg
- NATURA LEĆA ZELENA 500 g M ARJAN VOĆEnajniže u lancu Jadranka 1,79 €3,58 €/kg
- YIPPY NEGAZ PIĆE YIPPY ŠUM VOĆE 0.33Lnajniže u lancu Jadranka akcija 1,19 €3,61 €/l
- FRESKA JAGODA-VANILIJA 330Gnajniže u Tommyju 1,19 €3,61 €/kg
- PODRAVKA DŽEM MIJEŠANO VOĆE 360g PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,31 €3,64 €/kg
- BLAGO BISERNOG OSTRVA ŽITO INTEGRALNA ŠTRUDLA Š.VOĆE POSNA 252 g (12)najniže u Stridonu 0,93 €3,69 €/kg
- JUICY JUICY KIDS ŠUMSKO VOĆE JABUKA 0,33 lnajniže u Kauflandu 1,22 €3,70 €/l
- FRUDELA NAMAZ FRUDE 700 g VOĆNI MIJ.VOĆEnajniže u Bosi 2,59 €3,70 €/kg
- T! DŽEM MIJEŠ. VOĆE 860 g T!najniže u Tommyju 3,19 €3,71 €/kg
- PROTEIN UHT PROT.NAP. ŠUMSKO VOĆE VINDIJA 0,5 l (12)najniže u Stridonu 1,86 €3,72 €/l
- BOSO VOĆE GROŽĐICA SUHA RFS II KLnajniže u Bosi 3,76 €3,76 €/kg
- BOSO VOĆE LEĆA ZELENA 500 g II KLnajniže u Bosi 1,89 €3,78 €/kg
- NO BRAND ŠTRUDLA ŠUM.VOĆE I VANILI. PUD.500gnajniže u Eurospinu 1,89 €3,78 €/kg
- MARJAN-VOĆE d.o.o.ZAGREB SUHA ŠLJIVA S KOŠT.RFSnajniže u KTC-u 3,79 €3,79 €/kg
- PODRAVKA KONZERVIRANO VOCNI NAMAZ MIJESANO VOCE 500 G PVC PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,90 €3,80 €/kg
- FRUDELA VOĆNI NAMAZ MJEŠANO VOĆE 700 g FRUDELAnajniže u NTL-u 2,69 €3,84 €/kg
- Lisnato šumsko voće - vanilijanajniže u Lidlu 0,35 €3,89 €/kg
- BERNY DATULJA SUHA 200 g (25)najniže u Bosi akcija 0,79 €3,95 €/kg
- MARJAN VOCE DATULJA BEZ KOSTICE 500 G MARJAN VOCEnajniže u lancu Djelo Vodice 1,99 €3,98 €/kg