Jaja
848 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- JAJA SET 6 kom 6 cm OFFERTISSIMA 538667najniže u Stridonu 1,46 €
- JAJA I BOJE ZA OSLIKAVANJE 4 kom OFF. 572968najniže u Stridonu 1,46 €
- JAJA SET 546365 6 KOM 6 cm OFFERTISSIMAnajniže u Stridonu 1,46 €
- REZAČ ZA JAJA 534072 OFFERT.najniže u Stridonu 1,46 €
- CETINA TJ. LAZANJE S JAJ. 400 g CETINAnajniže u Studencu 1,47 €3,67 €/kg
- Jajanajniže u Lidlu 1,49 €
- Gala Jaja iz podnog uzgojanajniže u Lidlu 1,49 €
- SOCADO ČOK. JAJA MAXI PRIM. 110 g SOCADOnajniže u Tommyju 1,49 €13,55 €/kg
- INCO USKRŠNJA JAJA 100 g INCOnajniže u Tommyju 1,49 €14,90 €/kg
- KAEMINGK USKRSNJA DEKORATIVNA JAJAnajniže u Plodinama 1,49 €
- KAEMINGK USKRSNJA DEKORATIVNA JAJA 3 U SETU - STAKLOnajniže u Plodinama 1,49 €
- KAEMINGK USKRSNJA DEKORATIVNA VISECA JAJAnajniže u Plodinama 1,49 €
- BARON ČOKOL SORINI 70 g JAJA U MREŽICInajniže u Bosi 1,49 €21,29 €/kg
- KOLEDA MAMINI JUSNI REZANCI S JAJIMA 400G KOLEDAnajniže u Bosi akcija 1,49 €3,73 €/kg
- KOLEDA TIJESTO REZANCI ŠIR JAJ MRK 400g KOLnajniže u Studencu akcija 1,49 €3,73 €/kg
- DUPIN BOM.GUM.KOK.JAJ.80 g DUPINnajniže u Ribolu 1,49 €18,62 €/kg
- JAJA NA ŠTAPIĆU 2 kom OFFERTISSIMAnajniže u Stridonu 1,49 €
- MILKA ČOKOLADNA JAJA PUNJ.KA.136 g Mnajniže u Konzumu 1,50 €11,03 €/kg
- MILKA ČOKOLADNA JAJA PUNJ.ML.136 g Mnajniže u Konzumu 1,50 €11,03 €/kg
- MILKA ČOKOLADNA JAJA PUNJ.OR.128 g Mnajniže u Konzumu 1,50 €11,72 €/kg