Jaja
848 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- Cetina Cetina Rezanci uski jaj.i mrk.prem.400gnajniže u Studencu akcija 1,86 €4,65 €/kg
- Confiserie Firenze Vafel s 32% svj. jajanajniže u Lidlu 1,99 €7,96 €/kg
- Confiserie Firenze Vafli od svj. jaja i pr. okus lje.najniže u Lidlu 1,99 €8,84 €/kg
- Confiserie Firenze Vafli s 32% svježih jaja XXLnajniže u Lidlu 1,99 €5,94 €/kg
- Confiserie Firenze Vafli s 32% svježih jaja XXLnajniže u Lidlu 1,99 €5,94 €/kg
- DBA USKR.JAJ.MINI 85 g DBAnajniže u Ribolu 1,89 €22,24 €/kg
- DBA USKR.JAJA MIX 320 g ROVELLI DBAnajniže u Tommyju 4,75 €14,84 €/kg
- DELIZIE DAL SOLE MAJONEZA SQUEEZE JAJA 10% 500MLnajniže u Eurospinu 2,29 €4,58 €/l
- DESPAR KEKSI DESP.JAJA FROLLINI 350 gnajniže u Sparu 1,59 €4,54 €/kg
- DIAMOND 500G DIAMOND REZA STAK BEZ JAJnajniže u Metrou 6,00 €12,00 €/kg
- DOLCI IBERICA ČOKOL JAJE 20 g PAW PATROLnajniže u Bosi 0,99 €49,50 €/kg
- DOLCI ČOK. JAJA 17,5g BARBIE DOLCInajniže u KTC-u 1,09 €62,29 €/kg
- DOLCIANDO KEKSI BEZ MLI/JAJA S ČOK. 290gnajniže u Eurospinu 1,59 €5,48 €/kg
- DOLCIANDO ČOK. JAJA S KREM. OD LJEŠNJAKA 200gnajniže u Eurospinu 2,29 €11,45 €/kg
- DOLCIANDO ČOK.JAJA MLIJEČNO PUNJENJE 200gnajniže u Eurospinu 2,29 €11,45 €/kg
- DOLCIANDO ČOKOLADNA JAJA S KOM. LJEŠ. 160gnajniže u Eurospinu 2,29 €14,31 €/kg
- DOLCIANDO ČOKOLADNA MINI JAJA MIJEŠANA 850gnajniže u Eurospinu 8,99 €10,58 €/kg
- DOLCIANDO ČOKOLADNA MINI JAJA MIJEŠANA 850gnajniže u Eurospinu 8,99 €10,58 €/kg
- DR. OETKER D.O.O. BOJE ZA JAJA 5/1najniže u Tommyju 1,15 €
- DR. OETKER DEKOR BOJE ZA JAJA DR.OETKERnajniže u Studencu 0,86 €