Jaja
1.052 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- ARO 180/1 ARO JAJA RINF Lnajniže u Metrou 43,04 €3,31 €/kg
- ARO 180/1 ARO JAJA RINF Mnajniže u Metrou 39,22 €3,57 €/kg
- ARO 1KG ARO MAKARONI BEZ JAJAnajniže u Metrou 1,64 €1,64 €/kg
- ARO 1KG ARO MAKARONI BEZ JAJAnajniže u Metrou 14,74 €1,64 €/kg
- ARO 1KG ARO PUŽIĆ BEZ JAJAnajniže u Metrou 1,64 €1,64 €/kg
- ARO 1KG ARO PUŽIĆ BEZ JAJAnajniže u Metrou 14,74 €1,64 €/kg
- ARO 1KG ARO VIJAK BEZ JAJAnajniže u Metrou 1,64 €1,64 €/kg
- ARO 1KG ARO VIJAK BEZ JAJAnajniže u Metrou 14,74 €1,64 €/kg
- ARO 30/1 ARO JAJA A KL Mnajniže u Metrou 6,71 €3,55 €/kg
- ARO 30/1 ARO JAJA A KL Mnajniže u Metrou 39,00 €3,44 €/kg
- ARO 500G ARO SPAGHETTI BEZ JAJAnajniže u Metrou 0,94 €1,88 €/kg
- ARO 500G ARO TJES MAKARON BEZ JAJAnajniže u Metrou 1,00 €2,00 €/kg
- ARO 500G ARO TJES MAKARON BEZ JAJAnajniže u Metrou 20,00 €2,00 €/kg
- ARO 500G ARO TJEST PUŽIĆ BEZ JAJAnajniže u Metrou 1,00 €2,00 €/kg
- ARO 500G ARO TJEST PUŽIĆ BEZ JAJAnajniže u Metrou 20,00 €2,00 €/kg
- ARO 500G ARO TJEST VIJAK BEZ JAJAnajniže u Metrou 1,00 €2,00 €/kg
- ARO 500G ARO TJEST VIJAK BEZ JAJAnajniže u Metrou 20,00 €2,00 €/kg
- ARO 5KG ARO MAKARONI BEZ JAJAnajniže u Metrou 8,13 €1,63 €/kg
- ARO 5KG ARO PUŽIĆ BEZ JAJAnajniže u Metrou 8,13 €1,63 €/kg
- ARO 5KG ARO SPAGHETTI BEZ JAJAnajniže u Metrou 8,13 €1,63 €/kg