Jaja
1.052 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- 10810 BOJE ZA JAJAnajniže u Plodinama 0,13 €
- 2KG PEČENA JAJA 50/1najniže u Metrou 34,24 €17,12 €/kg
- A.I.A. SVJEŽA JAJA 10/1, RAZRED Mnajniže u Studencu akcija 1,59 €
- ADVOCAAT 0,7L ADVOCAAT LIKER OD JAJAnajniže u Metrou 15,09 €21,56 €/l
- AGNESI TJ.LAZANJE 500 g S JAJ. AGNESInajniže u Tommyju 2,99 €5,98 €/kg
- AGRO KLASTER JAJA SVJ L 10/1 SL UZGOJ AGRO-KLASTERnajniže u Konzumu 3,69 €
- AGRO LINE JAJA PREPELIČJA 12/1najniže u Konzumu 2,15 €
- AGRO-KLASTER D.O.O. JAJA M RAZ 10/1 SLOBODNI UZGOJnajniže u Plodinama 2,99 €
- AGROKOKA BARBAN D.O.O. JAJA M RAZRED 6/1 AGROKOKAnajniže u Tommyju 1,99 €
- AGROKOKA JAJA S RAZRED 10/1 AGROKOKAnajniže u Plodinama 1,89 €
- AGROKOKA JAJA XL RAZRED 10/1 AGROKOKAnajniže u Tommyju 3,89 €
- ALPINA DRŽAČ JAJA ZA HLADNJAK 37*11*7,5najniže u Bosi 4,99 €
- AMIGA NO BRAND USKRSNA JAJA BIJELA U KUTIJI 32/1-12najniže u Plodinama 3,98 €
- ARANEA TOYS 8 KOM JAJA U POKLON KUTIJInajniže u Studencu akcija 3,00 €
- ARANEA TOYS 8 KOM JAJA U POKLON KUTIJInajniže u Studencu 8,49 €
- ARANEA TOYS USKRŠNJA JAJA 12najniže u Studencu 6,99 €
- ARO 10/1 ARO JAJA A KL Lnajniže u Metrou 2,72 €3,73 €/kg
- ARO 10/1 ARO JAJA A KL Lnajniže u Metrou 46,49 €3,54 €/kg
- ARO 10/1 ARO JAJA A KL Mnajniže u Metrou 2,45 €3,89 €/kg
- ARO 10/1 ARO JAJA A KL Mnajniže u Metrou 44,04 €3,88 €/kg