Jaja
848 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- ARO 10/1 ARO JAJA A KL Mnajniže u Metrou 44,04 €3,88 €/kg
- ARO 10/1 ARO JAJA A KL Mnajniže u Metrou 2,45 €3,89 €/kg
- PERFA 10/1 PERFA JAJA Mnajniže u Metrou 44,10 €3,89 €/kg
- PERFA 180/1 PERFA SVJEŽA JAJA Mnajniže u Metrou 40,94 €3,90 €/kg
- MARODI 400G MARODI SPAGHETTI BEZ JAJAnajniže u Metrou 37,50 €3,91 €/kg
- METRO CHEF 10/1 MC JAJA SLOBODNI UZGOJnajniže u Metrou 3,14 €3,93 €/kg
- TJESTENINA CETINA D.O.O. TJ.SAVIJ.66 BEZ JAJA 400 g CETnajniže u lancu Djelo Vodice 1,59 €3,98 €/kg
- KOLEDA TIJESTO REZANCI JAJ 400g KOLEDAnajniže u Konzumu 1,59 €3,98 €/kg
- KOLEDA TIJESTO REZANCI ŠIR JAJ 400g KOLEDAnajniže u Konzumu 1,59 €3,98 €/kg
- KOLEDA SVRDLA S JAJIMA 400 G KOLEDAnajniže u Konzumu 1,59 €3,98 €/kg
- KOLEDA MAKARONI S JAJIMA 400 G KOLEDAnajniže u Konzumu 1,59 €3,98 €/kg
- Koleda ŠKOLJKI.S JAJIMA KOLEDA 400 gnajniže u Konzumu 1,59 €3,98 €/kg
- Koleda PUŽIĆI S JAJIMA KOLEDA 400 gnajniže u Konzumu 1,59 €3,98 €/kg
- KOLEDA RAVNI SIROKI REZANCI SA JAJIMA 400 G KOLEDAnajniže u Konzumu 1,59 €3,98 €/kg
- KOLEDA TIJESTO REZ S MRK JAJ MAMINI 400g KOLEDAnajniže u Konzumu 1,59 €3,98 €/kg
- CETINA TJ. SLOVA 53 400 g S JAJ. CETnajniže u Ribolu 1,59 €3,98 €/kg
- TJESTENINA CETINA D.O.O. TJ.SVRDLA 44 400 g S JAJ. CETnajniže u Kauflandu 1,59 €3,98 €/kg
- TJESTENINA CETINA D.O.O. TJ.ŠPAGETI 9 400 g S JAJ. CETnajniže u Ribolu 1,59 €3,98 €/kg
- TJESTENINA CETINA D.O.O. TJ.TARANA 54 400 g S JAJ. CETnajniže u Kauflandu 1,59 €3,98 €/kg
- TJESTENINA CETINA D.O.O. TJ.TARANA 58 400 g S JAJ. CETnajniže u Ribolu 1,59 €3,98 €/kg