Jaja
848 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- TJESTENINA CETINA D.O.O. TJ.ŠPAG. 10 400 g BEZ JAJA CEnajniže u Tommyju 1,45 €3,62 €/kg
- TJESTENINA CETINA D.O.O. TJ.MAKAR. 7 400 g BEZ JAJA CEnajniže u Tommyju 1,45 €3,62 €/kg
- BARILLA 500G BARILLA BA LIN 13 BEZ JAJnajniže u Metrou 43,50 €3,62 €/kg
- METRO CHEF 15/1 MC JAJA PODNI UZGOJ Lnajniže u Metrou 47,75 €3,63 €/kg
- TJESTENINKA D.O.O TJESTENINA FIDELINI KRUPNI S JAJIMA 400 g TJESTNINKAnajniže u NTL-u 1,46 €3,65 €/kg
- SVJEZA JAJA KLASA A RAZRED XL 10/1najniže u Metrou 3,03 €3,65 €/kg
- RUMMO 3KG RUMMO SPAGHETTI 3 BEZ JAJAnajniže u lancu Jadranka 10,99 €3,66 €/kg
- RUMMO 3KG RUMMO LINGUINE 13 BEZ JAJAnajniže u lancu Jadranka 10,99 €3,66 €/kg
- RUMMO 3KG RUMMO FUSILLI 48 BEZ JAJAnajniže u lancu Jadranka 10,99 €3,66 €/kg
- CETINA TJ. LAZANJE S JAJ. 400 g CETINAnajniže u Studencu 1,47 €3,67 €/kg
- K PLUS TJEST.RIBANA KAŠA JAJA KPLUS 400Gnajniže u Konzumu 1,29 €3,69 €/kg
- KOLEDA MAMINI JUSNI REZANCI S JAJIMA 400G KOLEDAnajniže u Bosi akcija 1,49 €3,73 €/kg
- KOLEDA TIJESTO REZANCI ŠIR JAJ MRK 400g KOLnajniže u Studencu akcija 1,49 €3,73 €/kg
- ARO 10/1 ARO JAJA A KL Lnajniže u Metrou 2,72 €3,73 €/kg
- METRO CHEF 10/1 MC JAJA SLOBODNI UZGOJnajniže u Metrou 53,68 €3,73 €/kg
- PODRAVKA D.D. TJEST. RIBANA KAŠA JAJ 500G ZPnajniže u Trgocentru akcija 1,89 €3,78 €/kg
- PERFA 10/1 PERFA JAJA Lnajniže u Metrou 50,09 €3,81 €/kg
- METRO CHEF 15/1 MC JAJA PODNI UZGOJ Lnajniže u Metrou 4,19 €3,83 €/kg
- KOLEDA TIJESTO RIB KAŠICA JAJA MRK 400g KOLnajniže u Studencu akcija 1,55 €3,88 €/kg
- KOLEDA TIJESTO REZANCI JAJ MRKV 400g KOLEDAnajniže u Studencu akcija 1,55 €3,88 €/kg