Jaja
1.052 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- METRO CHEF 1KG MC FUSILLI BEZ JAJAnajniže u Metrou 2,36 €2,36 €/kg
- BARILLA 500G BARILLA FUSIL 98 BEZ JAJAnajniže u Metrou 14,25 €2,38 €/kg
- MARODI d.o.o. TJ.MARODI 400g SPAGHETTInajniže u Bosi akcija 0,99 €2,47 €/kg
- MARODI D.O.O. TJESTENINA FUSILLI 400 g MARODInajniže u Bosi akcija 0,99 €2,47 €/kg
- METRO CHEF 1KG MC SPAGHETTINI BEZ JAJAnajniže u Metrou 2,49 €2,49 €/kg
- METRO CHEF 5KG MC FUSILLI TRICOL BEZ JAJAnajniže u Metrou 12,44 €2,49 €/kg
- BARILLA TJ.BARILLA SPAGHETTI BR.5 5 kgnajniže u Metrou 12,44 €2,49 €/kg
- MARODI FETTUCCINE 400 G MARODInajniže u Studencu akcija 1,00 €2,50 €/kg
- METRO CHEF 1KG MC FARFALLE BEZ JAJAnajniže u Metrou 2,53 €2,53 €/kg
- K-Classic KLC.Tjestenina Tricolore bez jaja 500gnajniže u Kauflandu 1,29 €2,58 €/kg
- TJ.MAKAR. 7 500 g BEZ JAJA CETnajniže u Tommyju 1,29 €2,58 €/kg
- Ragusa Ragusa Ekstra Fidelini domaći s jaj.400gnajniže u Kauflandu akcija 1,04 €2,60 €/kg
- Ragusa Ragusa Rezanci domaći široki s jaj.400gnajniže u Kauflandu akcija 1,04 €2,60 €/kg
- PARADISO TJEST REZANCI USKI S JAJ DOM 400g RAGUSAnajniže u Kauflandu akcija 1,04 €2,60 €/kg
- RAGUSA BRAND TJESTENINA EXTRA SIROKI REZANCI 400 G RAGUSA VRECICAnajniže u Kauflandu akcija 1,04 €2,60 €/kg
- BARILLA 5KG BARILLA SPAGHET 3 BEZ JAJAnajniže u Metrou 12,98 €2,60 €/kg
- BARILLA 5KG BARILLA FUSILL 98 BEZ JAJAnajniže u Metrou 12,98 €2,60 €/kg
- BARILLA TJ.BARILLA PENNE RIGATE 5 kgnajniže u Metrou 12,98 €2,60 €/kg
- SNIPS S.R.L. POSUDA ZA SPR. JAJA I OMLETA 0,75 lnajniže u Studencu akcija 2,00 €2,67 €/l
- METRO CHEF 1KG MC TORTIGLIONI BEZ JAJAnajniže u Metrou 2,71 €2,71 €/kg