Jaja
1.052 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- K-Classic KLC.Tjestenina Spaghetti bez jaja 500gnajniže u Kauflandu 0,70 €1,40 €/kg
- ŽITO 10/1 ŽITO JAJA Lnajniže u Metrou 45,98 €1,42 €/kg
- PLODINE JAJA ZITO L 10/1najniže u Metrou 2,65 €1,47 €/kg
- ARO 5KG ARO VIJAK BEZ JAJAnajniže u Metrou 8,13 €1,63 €/kg
- ARO 5KG ARO PUŽIĆ BEZ JAJAnajniže u Metrou 8,13 €1,63 €/kg
- ARO 5KG ARO MAKARONI BEZ JAJAnajniže u Metrou 8,13 €1,63 €/kg
- ARO 5KG ARO SPAGHETTI BEZ JAJAnajniže u Metrou 8,13 €1,63 €/kg
- METRO CHEF 5KG MC TORTIGLIONI BEZ JAJAnajniže u Metrou 8,13 €1,63 €/kg
- ARO 1KG ARO VIJAK BEZ JAJAnajniže u Metrou 1,64 €1,64 €/kg
- ARO 1KG ARO PUŽIĆ BEZ JAJAnajniže u Metrou 1,64 €1,64 €/kg
- ARO 1KG ARO MAKARONI BEZ JAJAnajniže u Metrou 1,64 €1,64 €/kg
- ARO 1KG ARO VIJAK BEZ JAJAnajniže u Metrou 14,74 €1,64 €/kg
- ARO 1KG ARO PUŽIĆ BEZ JAJAnajniže u Metrou 14,74 €1,64 €/kg
- ARO 1KG ARO MAKARONI BEZ JAJAnajniže u Metrou 14,74 €1,64 €/kg
- K-Classic KLC.Tjestenina Stelline bez jaja 500gnajniže u Kauflandu 0,89 €1,78 €/kg
- K-Classic KLC.Tjestenina soft wheat bez jaja 500gnajniže u Kauflandu 0,89 €1,78 €/kg
- K-Classic KLC.Tjest. spaghetti integr.bez jaja500gnajniže u Kauflandu 0,89 €1,78 €/kg
- BARILLA TIJESTO FUSILLI 98 1kg BARILLAnajniže u Stridonu 1,84 €1,84 €/kg
- BARILLA TIJESTO SPAGHETT 5 1kg BARILLAnajniže u Lidlu 1,85 €1,85 €/kg
- BARILLA TJESTENINA - 17 VRSTA TJESTENINA SPAGHETTINI 3 1 KG BARILLA KUTIJAnajniže u Sparu akcija 1,85 €1,85 €/kg