Jaja
848 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- KOLEDA SVRDLA S JAJIMA 400 G KOLEDAnajniže u Konzumu 1,59 €3,98 €/kg
- KOLEDA MAKARONI S JAJIMA 400 G KOLEDAnajniže u Konzumu 1,59 €3,98 €/kg
- Koleda ŠKOLJKI.S JAJIMA KOLEDA 400 gnajniže u Konzumu 1,59 €3,98 €/kg
- Koleda PUŽIĆI S JAJIMA KOLEDA 400 gnajniže u Konzumu 1,59 €3,98 €/kg
- KOLEDA RAVNI SIROKI REZANCI SA JAJIMA 400 G KOLEDAnajniže u Konzumu 1,59 €3,98 €/kg
- KOLEDA TIJESTO REZ S MRK JAJ MAMINI 400g KOLEDAnajniže u Konzumu 1,59 €3,98 €/kg
- CETINA TJ. SLOVA 53 400 g S JAJ. CETnajniže u Ribolu 1,59 €3,98 €/kg
- TJESTENINA CETINA D.O.O. TJ.SVRDLA 44 400 g S JAJ. CETnajniže u Kauflandu 1,59 €3,98 €/kg
- TJESTENINA CETINA D.O.O. TJ.ŠPAGETI 9 400 g S JAJ. CETnajniže u Ribolu 1,59 €3,98 €/kg
- TJESTENINA CETINA D.O.O. TJ.TARANA 54 400 g S JAJ. CETnajniže u Kauflandu 1,59 €3,98 €/kg
- TJESTENINA CETINA D.O.O. TJ.TARANA 58 400 g S JAJ. CETnajniže u Ribolu 1,59 €3,98 €/kg
- TJESTENINA CETINA D.O.O. TJ.ŠUBIOTI 40 400 g S JAJ.CETInajniže u Ribolu 1,59 €3,98 €/kg
- TJESTENINA CETINA D.O.O. TJ.MAKARONI 7 400 g S JAJ. CETnajniže u Ribolu 1,59 €3,98 €/kg
- JAJA 6 kom OFFERTISSIMAanajniže u Stridonu 1,60 €
- ARO 1KG ARO VIJAK BEZ JAJAnajniže u Metrou 1,64 €1,64 €/kg
- ARO 1KG ARO PUŽIĆ BEZ JAJAnajniže u Metrou 1,64 €1,64 €/kg
- ARO 1KG ARO MAKARONI BEZ JAJAnajniže u Metrou 1,64 €1,64 €/kg
- JAJA 6 kom OFFERTISSIMAnajniže u Stridonu 1,65 €
- KAEMINGK USKRSNJA JAJA SARENA 6/1 9 CMnajniže u Plodinama 1,66 €
- OFFERTISSIMA D.O.O. USK.JAJA SET 12 kom.najniže u Stridonu 1,66 €