Kruh
953 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- BO Proteinski kruh bez kvascanajniže u Lidlu 1,89 €5,40 €/kg
- BO Punozrnati kruhnajniže u Lidlu 1,79 €2,98 €/kg
- BO Punozrnati kruhnajniže u Lidlu 1,79 €2,98 €/kg
- BO Punozrnati kruhnajniže u Lidlu 1,79 €2,98 €/kg
- BO Raženi miješani kruhnajniže u Lidlu 1,49 €2,98 €/kg
- BO Rođendanski Craft kruhnajniže u Lidlu 1,19 €2,53 €/kg
- BO proteinski kruhnajniže u Lidlu 1,59 €3,98 €/kg
- BOBIS D.O.O. KRUH PROTEINSKI 300 g BOBISnajniže u Tommyju 2,99 €9,97 €/kg
- BOBIS D.O.O. KRUH VITAL PAK 500 g BOBISnajniže u Tommyju 2,19 €4,38 €/kg
- BOBIS KRUH BIJELI PAK 500 g BOBISnajniže u Tommyju 1,70 €3,40 €/kg
- BOBIS KRUH BIJELI PAK REZ 500 g BOBISnajniže u Tommyju 1,99 €3,98 €/kg
- BOBIS KRUH POGAČICA PLAN PAK 400 g Bnajniže u Tommyju 2,25 €5,62 €/kg
- BOBIS KRUH POGAČICA SJEM PAK 400 g Bnajniže u Tommyju 2,25 €5,62 €/kg
- BOBIS KRUH POGAČICA ZLAT PAK 400 g Bnajniže u Tommyju 2,25 €5,62 €/kg
- BOBIS KRUH S DOD. KUK PAK 500 g BOBInajniže u Tommyju 1,70 €3,40 €/kg
- BOBIS KRUH ZLATNI PAK REZ 500 g BOBISnajniže u Tommyju 1,99 €3,98 €/kg
- BRASNO TENA BRASNO TAM.KRUH T-1600 1 KG TENAnajniže u Kauflandu 0,99 €0,99 €/kg
- BRIONKA KRUH BANANA PAK 500g BRIONKAnajniže u Konzumu 1,79 €3,58 €/kg
- BRIONKA KRUH FARMER PAK 500G BRIONKAnajniže u lancu Stanic 1,69 €3,38 €/kg
- BRIONKA KRUH GORICIJAN 600g PAK BRIONKAnajniže u Plodinama 2,11 €3,52 €/kg