Kruh
953 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- PEKOM KRUH DOMAĆI PARENI BIJELI 650g PEKOMnajniže u Konzumu 1,39 €2,14 €/kg
- KRUH PŠENIČNI 410G PAKnajniže u lancu Djelo Vodice 0,89 €2,17 €/kg
- Kruh SK2najniže u Lidlu 1,09 €2,18 €/kg
- Kruh SK2najniže u Lidlu 1,09 €2,18 €/kg
- KRUH RIBARSKI REZANI PAK 500Gnajniže u lancu Djelo Vodice 1,09 €2,18 €/kg
- KRUH KUKURUZNI MIJEŠANI REZ PAK 500Gnajniže u lancu Djelo Vodice 1,09 €2,18 €/kg
- MIRIS TRADICIJE KRUH DOMACI BIJELI 500 G MT PSnajniže u Plodinama 1,09 €2,18 €/kg
- PEKAR D.O.O. KRUH PEKAR 500 g PŠEN.POLUBIJ.najniže u Bosi 1,09 €2,18 €/kg
- KLC KLC.Mješavina za suncokretov kruh 1kgnajniže u Kauflandu 2,19 €2,19 €/kg
- KLC KLC.Mješavina za raženi kruh 1kgnajniže u Kauflandu 2,19 €2,19 €/kg
- PIK D. D. KRUH DOM POGAČA PAK 750 g PIKnajniže u Tommyju 1,65 €2,20 €/kg
- PRHKO D.O.O. KRUH SELJAČKI 800g PAK PRHKOnajniže u KTC-u 1,77 €2,21 €/kg
- KLARA PAK ŠESTINSKI KRUH 500 g KLARA A26695najniže u Stridonu 1,33 €2,22 €/kg
- Kruh domaći 800 gnajniže u Sparu 1,79 €2,24 €/kg
- DERGEZ D.O.O KRUH BAKIN ZLATNI KUKURUZNI 800 g DERGEZnajniže u NTL-u 1,79 €2,24 €/kg
- RADNIK KRUH POLUB PŠEN 600g PAK RADNIKnajniže u Tommyju 1,35 €2,25 €/kg
- TKZ KRUH ZADARSKI T-500 650g ZADARnajniže u Konzumu 1,46 €2,25 €/kg
- TRE MULINI KRUH ZA SENDVIČE AMERICAN 750gnajniže u Eurospinu 1,69 €2,25 €/kg
- TRE MULINI KRUH ZA SENDVIČE INTEGRALNI 750gnajniže u Eurospinu 1,69 €2,25 €/kg
- DERGEZ D.O.O KRUH VIKEND DRAVSKI KUKURUZNI 500 g DERGEZnajniže u Stridonu 1,13 €2,26 €/kg