Kruh
1.223 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- KRUH POLUBIJE. PŠEN. PAK. 700najniže u Sparu 1,32 €1,89 €/kg
- PEKOM KRUH ISPOD PEKE 1000g PEKOMnajniže u Konzumu 1,89 €1,89 €/kg
- KLARA D.D. KRUH KVARTOVSKI PAK 500 g KLARnajniže u Tommyju 0,95 €1,90 €/kg
- MIP KRUH VITEŠKI REZANI 700 g PAK MLIN I PEKAREnajniže u Stridonu 1,33 €1,90 €/kg
- S-BUDGET KRUH PŠE.BIJELI S-BUDGET 650 gnajniže u Sparu 1,24 €1,91 €/kg
- GRGIĆ D.O.O. KRUH POLUBIJELI 700g GRGIĆ PAKnajniže u KTC-u 1,35 €1,93 €/kg
- MLINČEK J.D.O.O. KRUH BIJELI 700g PAK MLINČEKnajniže u KTC-u 1,35 €1,93 €/kg
- KRUŠNE MRVICE 500g MOJ KRUHnajniže u Konzumu akcija 0,98 €1,96 €/kg
- GRISSITALIA SRL TOST 330 g GRISSITALIAnajniže u Kauflandu 0,65 €1,97 €/kg
- OHO! KRUH POLUBIJELI 500 G PS OHOnajniže u Plodinama 0,99 €1,98 €/kg
- OHO! KRUH BIJELI PS 500 G OHOnajniže u Plodinama 0,99 €1,98 €/kg
- BABIĆ KRUH POLUBIJELI 500g BABIĆnajniže u Konzumu 0,99 €1,98 €/kg
- TKZ KRUH BIJELI 500G TKZnajniže u Konzumu 0,99 €1,98 €/kg
- Tastino Bijeli rezani kruhnajniže u Lidlu 0,99 €1,98 €/kg
- Tastino Bijeli rezani kruhnajniže u Lidlu 0,99 €1,98 €/kg
- Tastino Bijeli rezani kruhnajniže u Lidlu 0,99 €1,98 €/kg
- K-Classic KLC.NMNP.Kruh bijeli rezani 500gnajniže u Kauflandu 0,99 €1,98 €/kg
- TVOJIH 5 MIN TOAST CLASSIC 500g TVOJIH 5 MINUTAnajniže u Tommyju 0,99 €1,98 €/kg
- KRUH ISTARSKI PAKIRANI 600 gnajniže u Metrou 1,19 €1,98 €/kg
- Kruh domaći polubije.pak.600 gnajniže u Sparu 1,19 €1,98 €/kg